Catering v Českých Budějovicích

Catering České Budějovice Společnost Bonté je profesionálem v pořádání kulturních a společenských akcí, rautů či soukromých oslav. Náš organizační tým zajistí bezchybný catering v Českých Budějovicích, ať už se jedná o akci pod širým nebem či v uzavřených prostorách. Nepřidělávejte si starosti s organizačními záležitostmi a svěřte vaši událost do rukou zkušených matadorů v této oblasti!

Catering Bonté v Českých Budějovicích se postará o hladký průběh akce až do nejmenšího detailu. Rádi pro vás zorganizujeme firemní akci či soukromou párty přesně podle vašich představ.

Nechte se okouzlit delikatesami, které lahodí nejen chuti, ale i oku a bavte se u toho stylem, který si sami zvolíte. Kontaktujte nás a sdělte nám vaše představy o akci. My ji pro vás zajistíme.

I takto může vypadat catering v Českých Budějovicích

Catering České Budějovice zajistí vybrané delikatesy na váš stůl Catering Bonté v Českých Budějovicích se postará o program na vaší akci Catering v Českých Budějovicích se postará o servis ve vnitřních i venkovních prostách

Pro catering v Českých Budějovicích zajistíme potřebné vybavení, jako jsou například párty stany, altány a další potřebné příslušenství. Vlastníme veškerý inventář a mobiliář, který je potřebný k uspořádání indoor i outdoor akce. Ke každé události přistupujeme profesionálně a s ohledem na přání klienta.

Anglického krále jsme sice neobsluhovali, ale  pořádali jsme akce pro společnosti Škoda Auto, ČSOB či T-Mobile. Přidejte se i vy k řadě našich spokojených zákazníků a objednejte si naše služby!

Dopřejte si profesionální organizaci. Garantujeme vám bezproblémové zajištění akce díky prověřeným kontaktům a spolupráci naší společnosti se spřátelenými agenturami. Za rozumné ceny a bez obchodních přirážek si nyní můžete užít kompletní servis.

Jaké druhy cateringu v Českých Budějovicích jsou nejoblíbenější?

 

Kongres catering

Kongres catering

Zajistíme pro vás reprezentativní catering pro kongres nebo konferenci v Českých Budějovicích.

Firemní akce

Firemní akce s cateringem Bonté

Také v Českých Budějovicích pro vás připravíme catering na oslavu firmy nebo akci s vašimi klienty.

Catering na klíč

Catering na klíč

Catering na klíč v Českých Budějovicích znamená uspořádání společenské akce od A až do Z.

 

Máte zájem o catering v Českých Budějovicích? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.BONTÉ CLASS, s.r.o.
Mezi Mosty 711, 533 04 Sezemice

IČO 27550192
DIČ CZ2755019

Bonté restaurant Sezemický dům  
YouTube kanál - BONTE Catering Gooogle+ ESF Evropská unie MŠMT

© 2018, BONTÉ CLASS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑